
Miley Cyrus proslavila izlazak novog albuma sa dečkom
Pevačica je izbacila novi album "Endless Summer Vacation" i to proslavila na Gucci događaju
20. март 2023.
| Miljana MomirovićRachel Bilson nedavno je potpuno iskreno prokomentarisala svoj seksualni život. Izjavila je da nije doživela orgazam sve do 38. godine.
The O.C. zvezda razgovarala je na podkastu sa komičarkom Whitney Cummings o seksualnim odnosima. Tada je komičarka izjavila da nije doživela orgazam do 40. godine svojih poznih tridesetih kada je, u stvari, prestala da pije kontraceptivne pilule.
Whitney je podelila: „Reći ću nešto ludo ali nisam doživela orgazam dok nisam prestala da uzimam kontraceptivne pilule.“
„Nikada u životu mi se to nije desilo, sve dok nisam napunila 40 godina.“
Odgovarajući sopstvenim iskustvom, Rachel je rekla: „I ja isto. To mi se nije desilo sve dok nisam imala oko 38 godina. Nije li to ludo?“
Kada je Whiteny dodala da je pre ovoga doživela samo orgazam kroz masturbaciju, Rachel je dodala: „Naravno, da. Ali ne tokom seksualnog odnosa“.
Whitney je nastavila: „Čula sam da su mnoge žene izjavile da nisu doživele orgazam sve dok nisu dobile prvo dete. Ne znam zašto.“
Istraživanja kažu da čak dve od tri žene ne doživljavaju orgazam tokom seksualnog odnosa, posebno kada se radi o vezama na jednu noć.
Seksualno samopouzdanje može poboljšati vaše šanse za vrhunac ali seks i dalje može biti vrlo prijatan i bez orgazma.
Iako glumica u to vreme nije detaljnije govorila o svom partneru, zaista je važno da je podelila svoje iskustvo jer će mnoge žene moći da se povežu sa njom.
Diplomirana ekonomistkinja i stručnjakinja za digitalni marketing, novinarsko iskustvo je stekla na portalima lepotaizdravlje.rs i casadesign.rs. Strastvena zaljubljenica u skincare inovacije i minimalistički stil, prati najnovije trendove – posebno kada su u pitanju visoka moda i lepota. Slaba tačka su joj vanila parfemi i dobro rumenilo.
Izvor slike: Paras Griffin/Contributor/GettyImagesPlus
Pevačica je izbacila novi album "Endless Summer Vacation" i to proslavila na Gucci događaju
Naravno, to nije slučajno...
Njen izgled je privukao pažnju...
Bili su jedan od parova o kojima se najviše pričalo.