
Bezglutenske palačinke bez brašna: Omiljeni dezert na zdrav način
I to u samo nekoliko koraka...
15. мај 2024.
| Miljana Momirović
Dr. Oetker ovsene kaše su, zahvaljujući bogatom ukusu i nutritivnim vrednostima, postale omiljeni izbor mnogih za doručak ili užinu. Ono što je novitet je redizajn linije ovsenih kaša, koji je oplemenio izgled pakovanja i doneo svežinu na police prodavnica, zajedno sa dolaskom dva potpuno nova ukusa. Redizajnirana pakovanja doprinose poboljšanju iskustva uživanja, ističući ključne karakteristike proizvoda, dok moderni dizajn naglašava kvalitet i svežinu.
Novi letnji ukusi su: Ovsena kaša sa jagodom i belom čokoladom i Natural Vibes ovsena kaša sa suvom šljivom i cimetom. Izvrsne kombinacije voća i ovsenih pahuljica pružaju jedinstveno iskustvo, čineći ih idealnim izborom za užinu tokom dana.

Dr. Oetker u asortimanu ima 11 različitih ukusa, uključujući i liniju Natural Vibes koja ne sadrži dodate šećere. Pored jednostavne pripreme, predstavljaju kvalitetan obrok sa prirodno visokim sadržajem vlakana. Od celog su zrna ovsa, sadrže najmanje 60% ovsenih pahuljica i predstavljaju izvor proteina.
Nove Dr. Oetker ovsene kaše su u prodavnicama od sredine aprila. Za više informacija, posetite oetker.rs ili pratite Dr. Oetker na društvenim mrežama.
Sa novim ukusima, Dr. Oetker nastavlja svoju tradiciju kvaliteta i inovacija, nudeći najbolje što priroda može da ponudi u obliku ukusnog obroka.

Miljana Momirović je diplomirana ekonomistkinja i stručnjakinja za digitalni marketing kojoj je izražena strast moda i vizuelno izražavanje kroz odevne kombinacije. Višegodišnje iskustvo stekla je na lepotaizdravlje.rs, gde je razvila prepoznatljiv autorski glas za modno novinarstvo. Piše o modi sa osećajem za estetiku i pričom u pozadini svake kolekcije. Veruje da istinski stil počinje onog trenutka kada prestanemo da preslikavamo trend i počnemo da ga stvaramo na sebi svojstven, autentičan način. Zaljubljenica u minimalizam, francuski stil i detalje koji prave razliku.
Izvor slike: Promo

I to u samo nekoliko koraka...



Restoran Puter održao je večeru za medije povodom predstavljanja novog sezonskog menija.
